KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12116505
nr 1211 6505
Etsning
Bertil Bull Hedlund (1893-1950), Sverige. Syrsa, signerad. Motivet: 19x29
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:10:53
22 okt